Views PHP (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: No
ro: Nu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Access code
ro: Cod de acces

en: Sort numerically
ro: Sortează numeric

en: Sort alphabetically
ro: Sortează alfabetic

en: Sort code
ro: Cod de sortare
