Views PHP (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: No
uk: Ні

en: Views
uk: Види

en: Use PHP code to grant access.
uk: Використовувати код PHP, щоб надати доступ.

en: Use PHP code to determine whether a should be cached.
uk: Використовувати код PHP для визначення режиму кешування.

en: Allows the usage of PHP to construct a view.
uk: Дозвіл використовувати PHP для побудови виду.

en: Sort alphabetically
uk: Упорядкувати за абеткою
