Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Table
ar: جدول

en: Customize
ar: تخصيص

en: Global
ar: عالمي
