Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Overview
bg: Обзор

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Inline
bg: В една линия

en: Table
bg: Таблица
