Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Table
bn: টেবিল
