Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Overview
bs: Pregled

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Inline
bs: U liniji

en: Table
bs: Tabela

en: Global
bs: Globalni
