Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Overview
da: Overblik

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Inline
da: Integreret

en: Table
da: Tabel

en: Customize
da: Tilpas

en: Row
da: Række

en: Unformatted list
da: Uformatteret liste
