Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Inline
hr: U istom redu

en: Table
hr: Tablica

en: Global
hr: Opće
