Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Table
ku: خشتە
