Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Table
nl: Tabel

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Global
nl: Algemeen

en: Row
nl: Rij

en: Field format
nl: Veldopmaak

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst
