Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Inline
pt: Em linha

en: Table
pt: Tabela

en: Customize
pt: Personalizar

en: Settings saved
pt: Configurações gravadas

en: Popup delay
pt: Atraso de pop-up

en: Row
pt: Linha

en: Unformatted list
pt: Lista não formatada
