Views Popup (7.x-3.0-alpha5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Table
te: పట్టిక
