Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Overview
cy: Arolwg

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Table
cy: Tabl

en: Global
cy: Eang
