Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Notes
gl: Notas

en: Inline
gl: En liña

en: Table
gl: Táboa

en: Customize
gl: Personalizar

en: Row
gl: Ringleira

en: Unformatted list
gl: Lista sen formato
