Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Table
hy: Աղյուսակ
