Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Overview
is: Yfirlit

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Inline
is: Innfellt

en: Table
is: Tafla
