Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Overview
it: Panoramica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Notes
it: Note

en: Inline
it: In linea

en: Table
it: Tabella

en: Customize
it: Personalizza

en: Global
it: Globale

en: milliseconds
it: millisecondi

en: Row
it: Riga

en: Unformatted list
it: Elenco non formattato
