Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Customize
kn: ಗ್ರಾಹಕೀಕರಿಸು

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: milliseconds
kn: ಮಿಲಿಸೆಕೆಂಡುಗಳು
