Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Table
lv: Tabula

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Global
lv: Globāls

en: Row
lv: Rinda

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts
