Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Inline
mr: आतील
