Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Table
my: ဇယား
