Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Notes
sk: Poznámky

en: Inline
sk: V riadku

en: Table
sk: Tabuľka

en: Global
sk: Globálny

en: Row
sk: Riadok

en: Unformatted list
sk: Neformátovaný zoznam
