Views Popup (7.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Customize
ug: خاسلاشتۇرۇش

en: Row
ug: قۇر
