Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Table
am: ሰንጠረዥ
