Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Unformatted list
bo: རྣམ་གཞག་མེད་པའི་མིང་ཐོ
