Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Table
el: Πίνακας

en: Global
el: Καθολικό

en: Row
el: Γραμμή
