Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Overview
es: Vista general

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Notes
es: Notas

en: Inline
es: En línea

en: Table
es: Tabla

en: Customize
es: Personalizar

en: Settings saved
es: Opciones guardadas

en: Row
es: Fila

en: Popup mode
es: Modo de Popup

en: Field format
es: Formato de campo

en: Unformatted list
es: Lista sin formato
