Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Inline
fi: Avoin

en: Table
fi: Taulukko

en: Global
fi: Yleinen

en: Row
fi: Rivi

en: Unformatted list
fi: Muokkaamaton lista
