Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Overview
he: סקירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Notes
he: הערות

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Table
he: טבלה

en: Customize
he: התאם אישית

en: Global
he: כללי

en: Row
he: שורה

en: Unformatted list
he: רשימה ללא סגנון
