Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Table
hi: तालिका

en: Customize
hi: अनुकूलित करें
