Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Inline
id: Sebaris

en: Table
id: Tabel

en: Customize
id: Penyesuaian

en: Row
id: Baris

en: Unformatted list
id: Daftar tak berformat
