Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Notes
lt: Pastabos

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Table
lt: Lentelė

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Global
lt: Globalus

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas
