Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Table
mn: Хүснэгт
