Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Overview
sv: Översikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Inline
sv: Löpande

en: Table
sv: Tabell

en: Customize
sv: Anpassa

en: Global
sv: Globalt

en: Row
sv: Rad

en: Popup mode
sv: Popup-läge

en: Unformatted list
sv: Oformaterad lista
