Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Table
th: ตาราง

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Unformatted list
th: รายการไม่ได้จัดรูปแบบ
