Views Popup (7.x-3.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Notes
uk: Примітки

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Table
uk: Таблиця

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Settings saved
uk: Параметри збережено

en: Global
uk: Глобальне

en: Row
uk: Рядок

en: Popup mode
uk: Спливний режим

en: Unformatted list
uk: Неформатований список
