Views Popup (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Inline
az: Xətdə

en: Table
az: Cədvəl

en: Customize
az: Özəl

en: Global
az: Qlobal

en: Row
az: Sıra
