Views Popup (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Notes
cs: Poznámky

en: Table
cs: Tabulka

en: Global
cs: Globální

en: Row
cs: Řádek

en: Field format
cs: Formát pole

en: Unformatted list
cs: Neformátovaný seznam
