Views Popup (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Inline
eo: en linio

en: Table
eo: Tabelo
