Views Popup (7.x-3.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Table
hu: Táblázat

en: Customize
hu: Testreszabás

en: Settings saved
hu: A beállítások mentése megtörtént

en: Global
hu: Általános

en: Row
hu: Sor

en: Unformatted list
hu: Formázatlan lista
