Views Popup (7.x-3.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Table
jv: Tabel
