Views Popup (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Table
ka: ცხრილი

en: Global
ka: გლობალური
