Views Popup (7.x-3.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Overview
kk: Шолу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Table
kk: Кесте
