Views Popup (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Table
km: តារាង
