Views Popup (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Table
ne: तालिका
