Views Popup (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Overview
nn: Oversikt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Notes
nn: Notat

en: Table
nn: Tabell
