Views Popup (7.x-3.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Overview
pt: Visão geral

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Notes
pt: Notas

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Table
pt: Tabela

en: Customize
pt: Personalizar

en: Row
pt: Linha

en: Unformatted list
pt: Lista sem formatação
