Views Popup (7.x-3.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Notes
ro: Note

en: Table
ro: Tabel

en: Row
ro: Rând

en: Unformatted list
ro: Listă neformatată
