Views Popup (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Notes
ru: Примечания

en: Inline
ru: В линию

en: Table
ru: Таблица

en: Customize
ru: Настроить

en: Settings saved
ru: Настройки сохранены успешно

en: Global
ru: Глобальный

en: Row
ru: Строка

en: Popup mode
ru: Всплывающий режим

en: Field format
ru: Формат поля

en: Unformatted list
ru: Неформатированный список
