Views Popup (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Global
ta: உலகளாவிய

en: Row
ta: வரிசை
